Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor vettétek ki először a...

Mikor vettétek ki először a hörit? (vad)

Figyelt kérdés
most lesz pénteken 2 hete h megvettem a törpehörimet (vad) szoktatoma kezemhez már bele mászott eszik is onnan de még fél tőlem pedig próbálok sokat beszélni hozzá de ha kint van és hozzászólok akkor gyorsan befut a házába vagy ha kinyitom a ketrecet és berakom a kezem akkor is beszalad. Mikor vehetem ki?? mert ha most kivenném és rátenném az ágyra akkor nem futna el gyorsan valami menedéket keresni??

2013. okt. 31. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem a kutyám megette :S :S én miután megvettem kb 1.5 hét :)
2013. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap óta van meg, eleinte hozzá se tudtam nyúlni, mindig elfutott. Most már simogatni megtudom, és meg is fogtam egyszer, de nagyon ki akart menni, úgyhogy egy kicsit még szelídítem.
2013. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hörömpőtenyészet ***** válasza:

Kérdésedből arra következtetek, hogy az említett hörit kereskedésből vetted, mert egy tenyésztő(általában)már kezesen, szelíden adja a hörcsit hozzád! Először próbáld meg kézből etetni, kis magokkal, apróbb falatokkal, majd érd el nála, hogy bemásszon a tenyeredbe a kajáért! Hidd el, egy hörcsöghöz a hasán keresztül vezet az út. Ha a tenyeredbe mászik, nyert ügyed van... :) Innentől pedig csak a folyamatos foglalkozás szükségeltetik, hogy szelíddé varázsold a kis szörmókot!! ;)

(Egy tenyésztő.)

2013. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is csak olyan kb 1.5 hét allat sikerült kivennem de nagyon ki akart mászni a kezemből.már egy hónpja megvan és mostanra nagyon szelíd lett :)
2013. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!