Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Debrecenben élek, honnan...

Debrecenben élek, honnan vegyek csuklyás patkányt?

Figyelt kérdés
Egy tenyésztőt találtam eddig,de írtam neki üzenetet,vissza se írt,mintha nem is akarná eladni őket,vagy mintha idegesítenénk,pedig ha tényleg el akarta volna adni őket,akkor visszahívna,nem?Én furcsálom,hogy egy ilyen nagy városban,vagy közelében nem lehet normális,vagy egyáltalán tenyésztőt találni.Ismertek olyan helyet,ahol normális körülmények között tartanak egészséges patikat,vagy egy tenyészetet?Légyszi,segítsetek!Előre is köszi!Ja,és a hírdetés az apródon van,és alaposan utána néztem ,de nem találok sehol semmit.

2013. okt. 31. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyerdőn vadon élnek, amikor egyetemista koromban mentem haza részegen át Kikötőből, alig bírtam őket lerázni.
2013. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem éppen erre gondoltam,patkányt nem szabad vadon befogni.Mostanában senki sem ad normális választ
2013. nov. 1. 08:37
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom hogy aktuális a még a kérdés. Szent Anna utcán az e-pet ben. Nincsenek kitéve de ha megkérdezed akkor van nekik :) Lehet nem éppen eladási célra tenyésztik de a kicsik közül tudsz választani.
2015. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!