Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a nyuszi milyen fajta...

Ez a nyuszi milyen fajta lehet? Házi? Vad? Stb?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 5. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem házi.

De szegény nyuszika elég szarul van tartva. :(

2013. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szegényt 1 órája szedtem el egy alkoholista,csöves kinézetű egyéntől mert a bőrénél lógatva,rángatva sétált vele az utcán( 2000-ért oda adta ) Most pedig ki szeretném deríteni,hogy szabadba való ( mert a közelben van egy parkerdő és akkor elengedem ) vagy házi,kiskedvencnek való ( akkor pedig gazdit keresek Neki )

Most még nagyon fél és csapzott,reméljük nincsen komolyabb baja.

2013. nov. 5. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez házi nyúl. A te helyedben megtertanám,mert egyszer mér nagyot csalódott emberben. Ott van akitől megvetted,aztán te,meg a család akinek odaadnád. Ha a nyulakat sok stressz éri,szívinfarktust kaphatnak,úgyhogy óvatosan vele!
2013. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy szegényt ne engedd el!! :O Ez házi nyuszi, szegénykém :( Fogadd be, és maximum keress neki új gazdit, akit megbízhatónak is találsz. :)
2013. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisebb házinyuszi szerintem:) tök aranyos..jól tetted, hogy megmentetted, de ne engedd el, szabadon nem tudna boldogulni.

Nagyon kedves állatok egyébként, nekem is van egy nyuszim, hallgat a nevére, követ mindenhova.:) édespofa:)

2013. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Most már jobban van,megszáradt a bundája,eszik is rendesen és már nem retten össze ha felé nyúlok :) Szívesen megtartanám,de sajnos a kutyáim és a cicám nem nagyon díjazná :( Megbízható gazdit keresek Neki az ismerőseim közül ( így majd figyelemmel tudom követni a sorsát )
2013. nov. 5. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy megbentetted! Bárcsak több ilyen ember lenne, mint te. Remélem találsz neki egy jó gazdát, sokat szenvedhetett szegény.
2013. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül megtartottuk a nyuszit :) Rebi lett a neve :) Most már bent van velünk a házba,kapott egy egész szobát :) Már simán kézbe tudjuk venni és annyit eszik,hogy csak na :) Köszönöm a segítségeteket még egyszer :)
2013. nov. 26. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden jó ha jó a vége! Örülök, hogy így végződött a történet. Sok-sok boldog nyuszis napot nektek! :)
2013. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!