Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova lehet leadni a kis törpe...

Hova lehet leadni a kis törpe höriket? Ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2 hónapja kislányom ajándék törpehörcsögökkel érkezett haza.1 hete 4 picike is van...Gazdit hol kerestek hasonló esetben?Közösségi oldal fórumán,más fórumokon hírdettem,de nem jelentkeztek.Állatkereskedésről azt hallottam kigyóeledelnek veszik meg,azt nem szeretném.

Ötletek? Köszi előre is.


2009. nov. 16. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Iskolai osztályok is szoktak tartani ilyen apró állatkát. Nekem is így vitték el a tengerimalacokat.
2009. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
honnan irsz? amugy állatkereskedésbe iskolatársakhoz simán odalehet ajándékozni. az egereket veszik meg állateledelnek de akkor meg kell másikba próbálni hátha szívesen látják őket.
2009. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
... legközelebb pedig tartsd külön a fiúkat a lányoktól, mert ha így folytatjátok, fél év múlva hatalmas családotok lesz...
2009. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Máshol már leírtam, de bemásolom ide is:


"Tapasztalatból írom, én is először a cukiságuk miatt akartam kishörcsögöket. Aztán mikor nem tudtam elpasszolni nyakamon maradtak, és persze szaporodtak. Persze sikerült szétválasztanom a hímeket a nőstényektől, jelenleg 5 ketrecen osztozik 17 hörcsög..."


Természetesen én is állatkereskedésbe vittem, de egy idő után nem vették át, nyakamon maradtak. De legalább már nem tudnak szaporodni.

2009. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt próbáltad?


[link]

2009. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk tengerimalackáink születtek kéretlenül : állatkereskedésben ingyen befogadták őket, kaptunk cserébe szénát, magokat.
2009. nov. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is születtek kismalacaink, amikor vettük a két felnőttet, elfelejtettek szólni, hogy az egyik vemhes... A kereskedés nekem is végső megoldás lenne, és nemcsak a kígyók miatt... A legtöbb helyen nem tartják őket a legjobban, fiúk- lányok együtt, korai vemhesség, beltenyészet... Hirdesd kitartóan, ajánlom a háziállat.hu-t is, előbb- utóbb csak sikerül. De a lányokat mindenképp vedd külön a fiúktól!
2009. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyi piacon?
2009. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

:O

Én dzsungit tenyésztek, és a helyi keribe kérték is,hogy adjak be kölyköket, mert aki eddig adott be, az befejezte a "tenyésztést".

DE ÉN NEM ADOK BE! Nem lenne szivem beadni őket. Úgy vagyok vele, hogy inkább maradjanak itt.

Amúgy ha tényleg külön veszed a hímeket a nőstényektől, akkor nem lesz ilyen gond.

2009. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!