Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha a hím patkányomnak...

Az baj ha a hím patkányomnak élénk pirosak a heréi? Segítség!

Figyelt kérdés
Vagyis a zacsijai,nem bírom kifejezni magam.esetleg gyulladás lehet vagy ez normális,ha baj akkor viszont mi a megoldás?Amint tudom viszem a dokihoz,de sajnos még nemrég kaptam őket,ezért még nem vagyunk olyan "kezes",barátságos viszonyban.Még nem szoktak kézhez.Még csak kezdő patis vagyok.

2013. nov. 14. 19:58
 1/4 anonim válasza:
Uramisten! jót nevettem :) bocs de ez azért vicces keress rá sztem neten :))
2013. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyevickie ***** válasza:

Szia, láttam már 1-2 "tökös" rágcsálót, patkányt is. Élénk pirosnak nem nevezném a heréit, inkább sötétebb rózsaszínnek. Ez normális.

Ha kézbe veszed a patit, tudod ellenőrizni, hogy forró-e az említett terület illetve jelez-e fájdalmat az állat. Gyulladásnak egyéb tünetei is vannak: levertség, kedvetlenség, nem eszik. Ha bizonytalan vagy, inkább mutasd meg egy hozzáértő, egzotikus szakvizsgával rendelkező orvosnak. Neten vannak címek, én a budapesti Állatorvosi egyetem orvosait tudom ajánlani.

Remélem mindkét pati fiú, különben gyerekgyár lesz!

Kézhez szoktatni valami csemegével tudod: kutyatáp, kutyakeksz, sajt, főtt tojás, joghurt nagy kedvencek. Igényli az állati fehérjét!

Ha van még kérdésed tartásban, etetésben, elhelyezésben írj nyugodtan!

2013. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D Mondom hogy még ők az első patijaim,de azért örülök hogy jót nevettél.
2013. nov. 17. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kéne élénk pirosnak lennie. o.O Milyen színű a pati? Világosnál (albínó pl) rózsaszínnek kell lennie, mint a bőrének:

[link]

Sötétnél (fekete, vadas, stb) lehet szürkébb is. (Az én fekete csuklyásomnak pl. foltos, de a doki szerint ez normális.)

2013. nov. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!