Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért tüsszög a tengerimalacom?

Miért tüsszög a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van két kislánymalacom, és az egyik mostanában sokat tüsszög, és rengeteget iszik... nagyon sok malacom volt már, de ilyen még nem volt egyikkel sem. Olvasgattam róla már dolgokat...nem valami jókat írnak róla... :( valakinek a malacával volt már ilyen ? :)
2013. nov. 18. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet beteg is, megfázhatott, de lehet allergia is pl. az alom porára.
2013. nov. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 honey0711 válasza:
Szia! Nekem akkor szokott tüsszögni, mikor új almot rakok nekik. És nem bírja a port, de az hamar elmúlik. Ha allergiás rá akkor tüsszöghet tőle sokáig. De az is lehet, hogy megfázott szegény.
2013. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy rossz állat, aki nem tudja mit illik tenni és mit nem. Nyúlj le a torkán, és törd össze a gerincét, akkor majd nemfog tüsszögni.
2013. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, szerintem is az alomtól lehet. Nem tudom, (ha enyhül) nem kell, de szerintem majd nem lenne baj egy közeli állatorvostól megkérdezni.
2013. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos allergiás a hörcsög-szőrre
2013. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem a h allergia vagy megfázott mert az elég ritka sztem csak valami belement az orrába porcsem v valami


ne aggodj

2013. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!