Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most ma vettem egy Tengerimala...

Most ma vettem egy Tengerimalacot fél nem eszik még az baj ez az elsö napja itt ha meg fogom elszallad mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Központozásról hallottál már? Tudod pont, vessző, irásjelek, ilyesmik. Időnként hasznosak, mert használatuk segitségével mások is meg fogják érteni, mi a faszt is akarsz...
2013. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért fél meg szalad el mert, ismeretlen helyen van. Kell neki idő míg megszokja az új helyét. Ne várj egyből csodát.. Kézből add neki a sárgarépát vagy épp uborkát vagy paprikát..stb. Én első nap megfogtam az ölembe raktam mindig őket..szegényke annyira félt, hogy nem is mert megmozdulni..majd idővel kezdett hozzászokni (mire a félelem is elmúlt), hogy kézben van. :) TÜRELEM RÓZSÁT TEREM!!! (=
2013. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát Németországban élek nincs ékezete a billentyumon :D kosz hűt akkor azt mondod hogy várjak és meg szok
2013. nov. 21. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekre gondolt: . , ! ? :)
2013. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De széna mindig legyen előtte! Muszáj neki enni!

Meg friss víz!

Beszélj hozzá sokat, ha közelítesz felé előbb mindig szólj hozzá, hogy megismerje a hangodat. Lehetőleg szemből menj feleé, ne felülről, mert a zsákmányállatok eleve félősek.

2013. nov. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!