Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csincsillát tarthatok egyedül?

Csincsillát tarthatok egyedül?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy csincsillát és már ki is néztem egy cirógatható példányt, de sok helyen olvastam, hogy egyedül depressziósak lesznek. De ha sokat foglalkozom vele akkor ez megelőzhető? Vagy vegyek inkább kettőt?

2013. nov. 21. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ketten jobban éreznék magukat.
2013. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk egyedül volt, semmi baja nem volt:) sajnos elég hamar meghalt:S én speciel jobban kedveltem a tengerimalacokat:)
2013. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért halt meg hamar, mert nem bírja az egyedül létet,társas lények. Nekem 2 csinim van, amíg csak 1 volt, addig az az egy nagyon depis volt,abszolút de nem volt barátságos,nem érdekelte semmi.Mióta társa van,látom rajta,hogy most él csak igazán.HA nem vagy állatkínzó,akkor 2-őt veszel, vagy 1-et sem. Ja és a tartására is eléggé oda kell figyelni,nem tuszkolhatod be kis helyre.
2013. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem, sajnos nem azért halt meg, mert egyedül volt. Az orvos daganatra gyanakodott:S


Mellette volt hogy volt társ, de abszolút nem viselkedett máshogyan, elég passzív kis állat volt egész életében sajnos:( Amikor elhoztuk, már nem volt baba, gyanítom betegen hozhattuk el:S

2013. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:( Szegényke,sajnálom. :( De egy biztos, jobb nekik,ha van társuk.
2013. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!