Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánynak is lehet házilag...

Patkánynak is lehet házilag ketrecet készíteni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, bár ha fából akar valaki csinálni azt be is kell vonni valamivel, hogy ne legyen büdös a pisitől. Én is gondoltam rá egyszer hogy csinálok, de többe került volna hozzá minden anyag mintha készen veszek egyet.
2013. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fából én se ajánlom..Én abból csináltam az első ketrecét a patkányomnak teljesen beszívta a pisit bűzlött és a patkány kirágta magát belőle.. :D
2013. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából pontheggesztett rácsra gondoltam, műanyag/üvegaljjal.
2013. nov. 21. 23:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek nem is drágák...

Ekkora elég lenne nekik? Ha mondjuk kettőt vennék?

[link]

Vagy inkább

[link] ?

2013. nov. 21. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:

annak amit linkeltél nagy a rácsköze, ha azt választod fedd még le valamivel, nehogy ki tudják dugni a fejüket rajta.

Én csináltam fából ketrecet és tökéletesen üzemel több mint 2 éve. Egyáltalán nem szívta be a pisit és nem büdös, mert 8 réteg vizes bázisú lakkal le lett fedve. De ha amúgy se ilyet szeretnél akkor mindegy.

Am persze, hogy lehet. Nagyon jó kis kecókat lehet gyártani.

Ez pl az én ketrecem amit készítettem. Félig fa, félig sima ketrec:

[link]

[link]


Itt egy leírás, hogy hogy készíthetsz ketrecet:

[link]

2013. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!