Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen állatom...

Szerintetek milyen állatom legyen? Ötletetek van? Több lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy kutyusom. Nem sokára szülinapom lesz és mindenképp egy állatot szeretnék. Legjobban még 1 kutyust egy mopszot. Sajnos anyuék nem nagyon örülnek:( De ha nem az lenne akkor egy kisseb rágcsálóra gondoltam. Hörcsögöt nem szeretnék. A tengerimalac ist tetszik, a nyú, meg a görény. Viszont hallottam a görény nem gyerekeknek való szóval lemondtam róla. Olyan állatot szeretnék amivel sokat lehet foglalkozni. Ezek közül melyiket javasolnátok?

vagy ha szerintetek ezek közül egyik sem akkor lenne ötletetek??


Előre is Köszönöm!:)


2013. nov. 24. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

"Sziasztok van egy kutyusom."

"Olyan állatot szeretnék amivel sokat lehet foglalkozni."


A kutyáddal miért nem lehet "sokat foglalkozni"?


Meguntad és most egy új játékszer kell?

2013. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég neked a kutyád. Ha meg nem akarsz elég nap vele lenni, és kéne egy másik dög is, akkor vegyél valami nagy papagájt. Az annyit fog kommentálni neked, hogy már alig fogsz merni neki viszapofázni xD Nagyon kemény állat xD
2013. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!