Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kérjem meg apukámat...

Hogy kérjem meg apukámat arra, hogy kapjak egy tengerimalacot, ha már van két másik állatom? Mennyivel drágább a tartása, mint egy hörcsögnek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 13:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt már egy pár tengerimalacom. Ugyanazok a dolgok kellenek neki, mint a hörcsögnek, kivéve persze a kereket vagy iesmi. De tál, itató, terrárium az alap. Tápot kell neki venni, az nem drága és elég sokáig elég. Ha terem, akkor vettem neki salátát, uborkát, répát iesmi, szóval az alapvető zöldségek. Szerintem max. egy kicsivel fog többe kerülni. Bár nem értem, hogy minek 20 állat otthonra...
2012. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi! Azért kell, mert nagyon szeretem az állatokat, hamarosan leköltözünk és akkor a kutyám nem jöhet velünk, és egy tengerimalac valamennyire kárpótolna.
2012. ápr. 14. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:

eleve nem szabad őket egyedül tartani mert nagyon nem jó nekik, depisek lehetnek stb...

előbb olvass utána a témának!!

amúgy miért nem jöhet veletek a kutya?

és mi az, hogy a tengerimalac valahogy kipótolná??!! normális vagy?!!

2012. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Emeletesbe fogunk költözünk, és lakásban nem lehet tartani a mi kutyánkat, mert nagy testű.
2012. ápr. 14. 15:55
 5/14 A kérdező kommentje:
És lehet 2 lányt együtt tartani?
2012. ápr. 14. 15:56
 6/14 anonim ***** válasza:

persze mindenképpen 2 lányt vegyetek

gemon.hu olvasgass még egy picit

2012. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

(Előző hozzászólónak: látom több helyen is írod a gemon.hu oldalt, de ilyen oldal nincs, az gemon.ro!)


Az első hozzászólóval nem értek egyet, tengerimalacot nem szabad terráriumban vagy egyedül tartani, nagy ketrec kell neki, kb 100x50-es. Két lány malac jól elvan együtt, nálam is így vannak.

2012. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Két lány, vagy két fiú malac kell, egyedül nem érzik jól magukat!


Az akvárium már csak azért sem jó, mert a malacok nem látnak át az üvegen! Olyan, mintha egy sötét dobozban lennének, és minden inger csak felülről éri őket!


[link]

2012. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan szeditek azt, hogy egyedül nem érzik jól magukat, nekem az állatkereskedő mondta hogy ha azt szeretném, hogy szeressen engem, akkor csak egyet tartsak, mert különben nem fognak hozzám kötődni.
2012. ápr. 21. 17:03
 10/14 anonim ***** válasza:
ne hallgass az állatkereskedőre, baromságokat mond, ő csak el akarja adni neked, és akkor majd 2 év múlva belehal a depibe s vehetsz újat...ez a logikájuk..
2012. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!