Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Megfázott a tengerimalaco...

SOS! Megfázott a tengerimalacom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kismalacom 3 éves. Mostanába sokat hapcizik és vakaródzik. Most tettem át egy nagyobb ketrecbe. Már volt, hogy vakaródzott és adtak rá az állatboltba ilyen sprayt és attól pár napon belül elmúlt a viszketés. Szerintem megfázott, pedig radiátor mellett van. Azt olvastam, hogy valakinek az orvosa (állatorvos) csipkebogyót mondott, meg infralámpát. Mit lehet csinálni házilag? Az állatorvos messze van és hideg van nagyon. A kérdező is felhívta és segített neki az orvos. HELP :/

2013. nov. 26. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

- Tartsd meleg helyen.

- Adj neki langyos vizet. (Tehát ne hideg legyen az ivóvize.)

- Az a legjobb ha van egy házikója ahova elbújhat, és kialudhatja magát.


- !ÉS VIDD EL ÁLLATORVOSHOZ, AMINT TUDOD!

2013. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tettél alá mostanában új forgácsot?

Lehet, hogy az vagy a széna poros, attól hapcizik.

Adj neki sok C vitaminos kaját, paprikát, csipkebogyót, kivit (héj nélkül), narancsot megpucolva.

Vehetsz a patikában Cebion cseppet, abból csepegtethetsz naponta 3-4 cseppet a kajájára.

2013. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!