Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg az egyik tengerimalacom....

Beteg az egyik tengerimalacom. Szerintem megfázott vagy ilyesmi. Van rá valamilyen gyógymódotok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 17:26
 1/8 anonim válasza:
Enyém is beteg volt elvittem állat orvoshoz kapott 1 inekciót azóta sokkal jobb és azt mondta hogy nagyon sok vitamin dús zöldséget/gyümölcsöt adjak neki. Ha adsz neki vizet akkor ne legyen hideg inkább kicsit langyos.
2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cebion cseppek! Sok gyümölcs.
2011. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fordulj állatorvoshoz:)
2011. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, az előző tengerimalacom is inekciót kapott (antibioltikumot). És kiderült hogy a végén ezért halt meg!
2011. márc. 22. 18:57
 5/8 anonim válasza:
Első vagyok. Akkor inkább ne kockáztass,hanem rengeteg gyümölcs legmagasabb vitamin tartalmu és kicsit langyos víz és sok törődés:)
2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike!!!! Úgy lesz!
2011. márc. 22. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd egy másik állatorvoshoz, aki ért is a malacokhoz :)
2011. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

cebion és bio-lapis por mindenképpen


De nézd meg a gemon.hu-n a fórumon a betegségek topikot, ott biztos van megfázás altopik is, onnan jó infokat szerezhetsz.


De tényleg jó lenne elvinni egy hozzáértő orvoshoz, a gemonon fent vannak azok az antibiotikumok is, amiket tilos malacnak adni

2011. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!