Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Évekig volt 2 tengerimalackám,...

Sebzi kérdése:

Évekig volt 2 tengerimalackám, de sajnos az egyik 2 nappal ezelőtt elpusztult. Most olyan gondom lenne, hogy szerezzek-e a megmaradt malacka mellé társat, ha igen, mikor, és elfogadná-e az új jövevényt?

Figyelt kérdés
A pontos korát sajnos nem tudjuk, mert befogadott malacka, de nem szeretnék TÚL fiatal, vagy kölyök malackát.

2013. nov. 28. 10:46
 1/3 anonim válasza:
Sajnálom! Szerintem mindenképpen szerezz mellé társat, a tengerimalacok nagyon igénylik a társaságot. Figyeld egy kicsit a viselkedését, hogyan fogadta a társa halálát, nem lett-e depressziós, szomorú. Mikor fogadtad be a malackát? Szerintem nem baj, ha a jövevény kicsit fiatalabb lesz. Inkább a nempárosításra figyelj. A fiúk hajlamosak összeverekedni, de két kislány jól megvan együtt. Nekem két lány malackám van. Ha tenyésztőtől vásárolsz esetleg, kérj tanácsot tőle, ő pontos kort is tud mondani.
2013. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a Magyar Tengerimalac Védő Egyesuletnél, a facebookon vagy a honlapon, náluk van arra is lehetőség, hogy próbaképpen társítod a malacokat, és ha nem sikerül, akkor lehet másikkal is próbálkozni.
2013. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!kb. 5 éve fogadtuk be, sajnos az állatorvos nem tudta a pontos korát.Én is ettől félek, hogy a 2 fiúval gondok lesznek, én is lányt gondoltam mellé, az elpusztult is az volt.Már leveleztem az egyesülettel, de ez a próbatársítás még nem került szóba, kipróblájuk.
2013. nov. 29. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!