Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A való életben is ilyen...

A való életben is ilyen mocskos szavakat használva beszél a legtöbb 20 on éves lány is, (tizenévesek sajnos igen) ahogyan azt teszik az Éjjel Nappal budapest c. műsorban az Rtl klubon?

Figyelt kérdés
Vagy csak a legtrehányabb lányokat válogatták össze a műsorba és 100 ból csak 1-2 lány aki így beszélne, hogy minden második szava a takar..j és a tróg.r?
2013. febr. 18. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az a műsor egy fostalicska, megrendezett népbutítás
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont az előbb néztem bele először. 5 percig bírtam és a lényeg az volt számomra, hogy minden pasi szemét tróger és szegény lányoknak milyen nehéz. :D Tényleg ez kell a magyar népnek :D
2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én még ezt csak 1 szer néztem 1 hete, azóta nem. Most véletlenül bekapcsoltam, de éppen valami helyes pasit beszéltek ki. Minő meglepő, hogy ők is csak a helyes pasikra buknak. Csak szexelni és szexelni akarnak csakis a szépfiúkkal, dolgozni nem.
2013. febr. 18. 19:26
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
én nem beszélek csúnyán sose szinte.
2013. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a vv Anikó is annyira buta mint egy amőba, de arra van esze, hogy azt a vonzó pasit elcsábítsa a szőke barátnőtől. Ilyen gerinctelenek egyes nők mint ez az Anikó? Neee. Mert akkor nekem egy sem kell.
2013. febr. 18. 19:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a mai világ! De rá is játszanak,a nézettség miatt! Van ilyen is persze. Ezek mind Díszribancok,meg elkényeztetett beképzelt kurv@k! Ezeknek ez a normális,ugyis mindenki őket nyalja!
2013. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elhiszem Kitttiiii, hogy te nem beszélsz sosem csúnyán, de az a baj, hogy minden lány ezt mondja. Ha megkérdezel 100 lányt, az tuti, hogy 90-95 azt fogja mondani, hogy ártatlan, sosem beszél csúnyán.
2013. febr. 18. 19:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Basszus ez nem valóságshow....hanem egy sorozat "színészekkel" és rendezővel.

Ez miért kérdés? Biztos vannak akik így beszélnek,de nem ez az általános.

2013. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De egyébként fiúk, akik voltak már ilyen buta de szép lányokkal, mi a tapasztalatotok? Tényleg ennyire igényesek, hogy még wcre is sminkben mennek ki, minden nap más ruha, minden nap finom az illatuk?
2013. febr. 18. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aki ilyenbe képes szerepelni ... az olyan hülye mint 10 méter földút
2013. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!