Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik olyan hogy tengerimala...

Létezik olyan hogy tengerimalac gömb? És ha nem, akkor hol lehet találni nagyon nagyméretű hörcsög gömböt? Ha van, akkor hol? Internetes vásárlásos weboldal is jöhet ;)

Figyelt kérdés
Már előre is köszi a segítséget!
2009. nov. 21. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
persze hogy létezik. Kisállatkereskedésekben lehet kapni
2009. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
A tengerimalac nem hörcsög. Nem véletlenül van hörcsöggömb és nincs tengerimalacgömb.
2009. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekik nem való, nem tesz jót a gerincének. Valahol olvastam, de most nem találom. Mókuskereket sem szabad.

Inkább keríts el egy részt és ott engedd el. Nyáron legelészni is kiviheted. Ilyenkor ne, mivel hideg van.

2009. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik, és nem véletlenül nem is gyártanak ilyesmit. A tengerimalacok nagyon ügyetlen állatok, nem tudnának mit kezdeni egy ilyen gömbbel, a testalkatuk sem alkalmas ilyesmire, ezért nincs is tengerimalac futókerék sem. Ilyeneket hörcsögök részére gyártanak, akik jóval ügyesebbek mint a tengerimalacok a testfelépítésükből fakadóan. Megjegyzem nem minden hörcsög sem szereti a hörcsöggömböt, van amelyik legszívesebben kimenekülne a gömbből, csak a gazdi ezt nem veszi észre. Szerintem egyszerűen csak rakd ki a szobába futkosni a malacod, azzal sokkal nagyobb örömöt szerzel neki, mintha bepréselnéd valami gömbbe, ami nekik szenvedés.
2009. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz a malackádnak, akkor ne is keress tovább ilyen gömböt!

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem tengerimalacnak való, csak kínoznád és sérülhet is!

2009. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem hörcsög. Mert ha az lenne, ugyanazt enné stb. Keríts el egy nagy részt és tedd ki futkározni, vagy jó időben a kertbe. Csak kínzás lenne neki!!!!
2009. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindent.hogy tehetném még jobbá szerintetek a ketrecét?állt.kinyitom neki attól jobban érzi magát.de van olyan amitől jobb lehet neki?úgy értem a ketrecen belül?
2010. febr. 20. 11:04
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem úgy csináld: hogy a ketrec állandóan nyitva van és elkerített részt(jó nagyot) pedig meghagysz mindig előtte és akkor ha álmos vagy éhes, visszamegy a ketrecébe de amúgy tud futkározni.
2010. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

megfogadom!

2010. febr. 27. 20:18
 10/11 anonim válasza:
Én egész nyáron szinte mindig minden nap(persze jó időben) kiteszem a kertbe a tengerimalacomat és nagyon örül neki. Már egy ideje keresgélem, hogy hol lehet venni ilyen gömböt de, örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra mert így tudom, hogy inkább ne keressem továb.
2011. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!