Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Létezik olyan hogy tengerimala...

Létezik olyan hogy tengerimalac gömb? És ha nem, akkor hol lehet találni nagyon nagyméretű hörcsög gömböt? Ha van, akkor hol? Internetes vásárlásos weboldal is jöhet ;)

Figyelt kérdés
Már előre is köszi a segítséget!
2009. nov. 21. 12:25
1 2
 11/11 qp_andrás_qp=D válasza:
Amugy tényleg nem tesz jót a gerincének, de én láttam, sőt vettem is. Bár hivatalosan hörcsögnek van, de nagyméretű, és a hörcsög nem birná. Nekem azt mondták a kisállatboltban hogy sokan veszik, és szeretik, és egy másik boltba, ahol nem is árulnak olyat,eladó akinek van tengerimalaca, ő ajánlotta h az élvezik. Szerintem nem lessz ugy baja a gerincének, csak az mégsem futás. És ott nem tud kinyújtózni. De szerintem lehet nyugodta. Amugy a ketrecbe rakj ágakat, de vigyázz nem adható nekik minden fajta ág. Nekem is van kettő, és imádják a csöveket, azokat mindenképp rakj be nekik
2015. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!