Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egy hörcsögöt meg egy...

Lehet egy hörcsögöt meg egy tengeri malacot egy helyen tartani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy helyen (tehat szoba pl) vagy egy ketrecben???

Egy szobaban lehet tartani oket termeszetesen, de egy ketrecben egyaltalan nem!!! A tengerimalacnak nagy ketrec kell es ha ott tartanal horcsogot a nagy racs lyukak kozott kimaszna. A masik meg az, hogy agyon is nyomhatja a tengerimalac a horcsogot! Nem illenek ossze egyaltalan. De mindket allat tartasaval kapcsolatosan tudok segiteni, ha gondolod irj! :)

2013. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D és lenne egy kérdésem: most hoztunk haza egy tengeri malacot és nem mozdul meg , meg nem eszik ,és nem pislog , nagyon csendes miért?
2013. dec. 8. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

azért "nem csinál semmit" mert még új neki a környezet, nem a régi helyén van és ez szokatlan neki és fél, de ez idővel (kb 1-2 hét) elmúlik. Amikor én hazahoztam a tengerimalacot úgy viselkedett mint aki már évek óta veled élne. De persze ez malac illetve nevelésfüggő is. A másik malacom pl ugyan így viselkedett mint amit te leírtál. Az első napokban még ne nyúlj hozzá, mert még meg kell szoknia az új környezetét.:)

2013. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ vegyél neki egy társat!
2013. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A malik társas állatok! Vegyél neki egy társat, úgy hamarabb megszokja a környezetet is! :)
2013. dec. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!