Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fogom szokni a tengerimala...

Meg fogom szokni a tengerimalacomnak a hangját?

Figyelt kérdés
Vasárnap kaptam kettő malit. Két hím. (egy fiatalabb és egy idősebb) Még aznap elkezdtem stresszelni, hogy mi lesz, ha éjjel zajongnak és nem fogok tőlük tudni aludni. Amikor lefeküdtem még csönd volt, de utána sokstor felkeltek enni meg inni+a kisebbik még hangot is adott. Annyira "felhúztam" magam, hogy éjjel hánytam is:( Szerintetek meg fogom szokni a hangjukat és ha bevezetem a napi ritmust, akkor nem lesznek annyira zajosak? Légyszíves kíméljetek meg a hülye válaszoktól.
2013. dec. 9. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémek sokat kapartak hajnalban mindig, de én megszoktam, mondjuk ha én alszom, akkor nagyon nehezen ébredek fel. Szerintem megszokható, vagy esetleg tedd át őket másik helységbe.
2013. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettől hánytál, mert felhúztak a malik? :S
2013. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én azt is megszoktam már hogy karmolnak úgyhogy...
2014. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!