Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat mennyi idős...

Törpenyulat mennyi idős kortól lehet ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
7-8 hónapos körül/ fölött :)
2013. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már elkezdett spriccolni mindenfelé.
2013. dec. 13. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
olyat az én bak nyulam is csinált de erről leszokott, vagyis én már nem veszem észre akkor mikor elkezdte láttam a csempén meg volt hogy rajtam kötött ki, azóta a bogyózás amit nagyon művel a pisi az ritka, valamint az ivarosodás, a lábammal kötött szerelme, de azt ha megunom akkor bekenem testápolóval és így nem érzi a szagomat és nem mászik rá :) szerencsére nekem nem volt ilyen durván területvédő ösztöne, de ha már most tapasztalod hogy agresszív néha és pisil is akkor ajánlott minél hamarabb a műtét nehogy mit rögzült cselekvés legyen belőle, azaz utána is fog pisilni mert megszokta és nem azért mert akar :)
2013. dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából még csak háromszor csinált ilyet először azt hittem hogy nagyon megijesztettem, mert kaparta a szőnyeget én meg hátulról meglöktem a fenekét. utána pedig mindkétszer szaladgált, meg ugrabugrált a lábam körül és az egyik ugrásnál spriccolt egyet félkör alakba és a bokámat telibe találta. nem lehetséges hogy csak annyira örült vagy játszott és véletlenül történt?vagy tényleg kezd ivarosodni? nem nagyon szeretném a műtétet, már sok rosszat hallottam róla.
2013. dec. 17. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, olyan csak a kutyáknál van, vagyis én csak náluk hallottam ezt az örömtől pisilést, én apával lakok együtt ő is mindig a nyuszat közelébe van és neki sosem csinálta.. mennyi idős ??
2013. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi rosszat hallottál ezzel kapcsolatban? a bak nyulaknak gyorsan elvégzik a műtétet és csak gázos altatással lehet őket altatni, a nyuszis dokik mind így csinálják. Merre laksz?? van ott nyuszis doki ??
2013. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
11 hónapos. Van kisállatorvos, csak egy kicsit iszákos szóval rá nem bíznék ijet. Van sima állatorvos is ő viszont nagyobb állatokkal foglalkozik, de ő megbízható,tapasztalt mert már nagyon régóta csinálja. Az pedig hogy egy másik városból hívjunk állatorvost elég költséges.Úgyhogy még nem tudom, hogy mit csináljak. Azóta nem pisilt a szőnyegre, remélem nem is fog többet.
2013. dec. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!