Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha a törpenyúl kicsit...

Az baj ha a törpenyúl kicsit párás helyen van?

Figyelt kérdés
A kis törpenyulamat a konyha előterében szertném tartani ahól hétvégén kicsit párárs a levegő mit tudnék csinálni hétvégenként hozzam be a szobámba vagy mi (mert csak hétvégenként főzünk ) vagy nem árt neki ?? és a konyhába HOHA nem lessz kiengedve csak a szobába
2013. dec. 15. 12:49
 1/5 pityubá' ***** válasza:
0%
Vigyázni kell vele, mivel a párás helyeken könnyen megpenészedhet
2013. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A túlzottan párás környezetben sokkal nagyobb az esélye megbetegedésnek, fertőzésnek. Inkább a szárazabb légkört kedvelik a nyulak. Ha házban van tartva, akkor szerintem még nem gond, ha konyha előterében van, gondolom azért ott is van némi fűtés és alacsony a páratartalom. Szóval szerintem még ez így okés. Nyári időszakban figyeljetek oda, hogy vérszívók ne nagyon kerülhessenek a közelébe, mert a csípések akár elhulláshoz is vezethetnek, mert a nyulak nagyon érzékenyek erre, főleg a szúnyogokra. Ha még is megcsípi valami, akkor a fülek, szemek és orr környékén fekélyes duzzanatok jelennek meg, akkor azonnal irány a doki.
2013. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a szobába tarthatom mert itt lenne helye de attól félek hoyg büdös lessz a szoba és hogy sokat fog zörögni meg dobbantani este
2013. dec. 15. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A nyul kicsit sem budos -ha a minimalis higieniai szbalyokat betartod . A budijaba pelletet tegyel,alom mashova nem kell . A zajongast nem tudod kikuszobolni , ejszakai allat ,ragcsalni fog es mindennel zajt kelt . Dobbantas..hat passz,az enyem nem szokott ..
2013. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi negyedik lehet elkűldtem véletlen privátba egy üzit amit ide akartam írni komiba ... Köszi és egy zacskó fapellet menyi ideig elég ha 2 naponta takarítom a wc-ét mert azt hallottam hogy a fapellet elég drága és hogy hamar elfogy
2013. dec. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!