Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kapható patkány Sopron környékén?

Kapható patkány Sopron környékén?

Figyelt kérdés
Fiatal patikra gondolok, valaki tudna ebben nekem segíteni? Csuklyás, esetleg Berkshire patkányra gondoltam!
2013. dec. 16. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésbe nézz be. Biztos nálatok is van pláza és abban állatkereskedés. Ott kérdezz rá, hogy mikor esedékes egy új alom, vagy hogy az ott levő patkányok mennyire fiatalok.

Esetleg állatmenhelyekre is benézhetsz. Én anno onnan hoztam el egy másfél hónaposra saccolt tengeri malacot.

2013. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Állatkereskedésbe ne menj!!!

A patik harmada! biztos jóval előbb elpusztul, mint lehetne. Nagyon gyakori náluk a daganat, az én patim a kezemben pusztult el, miután egy akkora daganat nőtt az oldalára mint a fél patkány... (igen, kezelte orvos, de nem tudott segíteni rajta).

Ha jót akarsz magadnak, és a leendő patkányaidnak is ezen oldalakon nézel szét, illetve kérdezed a tenyésztőket:


[link]


[link]

2013. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is patit szeretnék, és igen rájöttem sok olvasgatás után, hogy nem az a fontos hogy gyorsan a környékről összekapjak valamit.. Érdemes elmenni a világ másik végére is egy jó egészséges patiért. Az első kennelt nem is ismertem, csak Demetriost. Mindenap tanul az ember valami újat :)
2013. dec. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az állatkereskedésből nem ajánlatos venni, de az utolsó patim is onnét származott, nagyon szép kort ért meg és öregség miatti, természetes úton távozott el közülünk. Ugyanabból a boltból volt még egyéb kisállatkám is, nagyon megbízhatóak a mai napig, ők komolyan törődnek az ott tartott állatokkal! De sajnos nem tartanak már patkányt, ami nagyon szomorúvá tesz...

Azért gondoltam, hogy kiírok egy ilyen kérdést, hátha valaki másnak is van hasonló pozitív tapasztalata kisállatbolttal Sopron körül, (ami tudom, hogy nagyon ritka, de létezik), nem vagyok otthon arrafelé, de az utazást meg tudnám olcsón úszni. Viszont Pest környékére, valamint Szentkirályra se tudnám megoldani az útat, szóval ha ebben senki sem tud segíteni, akkor sajna pati nélkül maradok, mert megbízhatatlan állatkereskedésből én sem vásárolok.

2013. dec. 18. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért sajnálom :(( de fuvart sem tudsz megoldani? Ismerős, barát? Fb-os patkánycsoportokban szoktak így fuvart vállalni és akkor pesti patit tudnál vinni, akár örökbefogadni rágcsamentőktől!
2013. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!