Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöknek kell adni inni?

A hörcsögöknek kell adni inni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, és volt már hörcsögöm, de a mostanit nem láttam inni. Van neki egy kis tartóban víz, de nem hiszem hogy iszik belőle. Van másmilyen itatóm is, az a kis golyós, amikor egy csövön jön a víz. De nem tudom hogy arra rászokna-e.

2013. dec. 20. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy kell! De mivel kicsi, nem iszik annyit, mint egy ló, ezért nem fogod szabad szemmel látni, hogy pontosan mennyit iszik. A golyós itató is jó (még jobb is, mert nem tudja kiborítani), ha tudja használni.
2013. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zollo28 válasza:
51%
igen kell,meg akor is ha elegendo gzumolcsot es yoldseget kapnak,kisalatkereskedesben lehet kapni gojos itatot egz ojat feltesyel nekik es kedvukre ihatnak amikor jolesik nekik
2013. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ebből a sima kis tálkából is tud inni? nem borítja ki amúgy. de még tényleg nem láttam inni. úgy értem belehajol és iszik? félek hogy baja lesz :(
2013. dec. 20. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Isznak ők, de lehet, hogy elegendő folyadékot nyújtott számára a gyülölcs, zöldség amit adtál neki. :)

Ha a tálba nem kerül szemét (forgácsra gondolok) akkor maradhat :)

2013. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi, az első napokban én sem láttam inni a hörcsögömet, én is azt hittem, hogy nem is iszik egyáltalán, és szomjan fog halni. Aztán egyik nap láttam inni, de épp csak pár kortyot, és akkor megnyugodtam. Nekem is kis tálba kap inni, mivel akvárium van, és nem tudnám hova rakni az itatót.

Szóval nyugi, iszik az, csak nem látod.

2013. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 20. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Én hörim minden reggel iszik egy keveset. Aztán lehet máskor is, de reggel tutira, mert arra ébredek, hogy zörög a golyó az itatójában :D Ez a reggeli rutinja, nyújtózkodás, pisi, ivás, mosakodás, visszafekvés. :)

Mindenképpen kell nekik itató, mert nem tudják fedezni a folyadékszükségletüket másképp.

2013. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziiiii:) azóta már láttam többször is inni a kis drágát, úgyhogy megnyugodtam :)
2013. dec. 21. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne kis tányérba adj neki inni, mert vizes lesz a forgács, és megfázik miatta a pocok. :) Inkább golyós itatót vegyél! De természetesen ha sok lédús gyümit/zölit kap, akkor kevesebbet fog inni.
2013. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!