Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékot ajánlanátok...

Nyuszi Imádó kérdése:

Milyen játékot ajánlanátok törpenyúlnak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából ez nyúlfüggő,az enyémek közül az egyik egy labdával van el jól,meg a lábammal,a másik az inkább semmivel,a harmadik és negyedik pedig a drótot rágcsálja.Ezt neked kell kitapasztalnod,bár az elején nem lesz olcsó!De lehet nem is szeret majd játszani,mint nekem az egyik!Ő inkább a többiekkel játszik mint játékkal
2013. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és az első kommentelőnek pedig üzenem, hogy nem azért kaptam a nyulamat, hogy megfőzzem vacsira XD
2013. dec. 23. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Vettem neki jutalomfalat adagoló labdát, abban kapja a tápot. Imádja lökdösni, bár éjszaka kicsit zajos. Ezen kívül pet palackkal és papírtörlő gurigábal(félbe vágva) szeret játszani
2013. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány nyuszi?

Ha lány akkor minivibrátort,ha fiú mini mű nuncit!

2013. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hű ez a labda dolog megfogott, lehet kipróbálom, a zajjal nekem nem lesz gondom, mert ő anélkül is elég zajos este, éppen aminap kelltem arra, hogy neki vagdosta az etetőjét a rácsnak, mert éhes volt a drága :) Fiú nyúlról van szó, és nem hiszem, hogy azzal játszana XD (nem akarok mű nyulpicinyeket :P )
2014. jan. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!