Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten hol és mennyiért...

Budapesten hol és mennyiért tudok görit szerezni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt mondják szezonállat. Én pedig úgy emlékszem, hogy nekem az év minden napján megvolt. :D Na, de mindegy. Most tenyésztőknél se találtam amit kerestem. Illetve ha van valakinek feleslegessé vált göri tartozéka, azokat szívesen átveszem. :)

2013. dec. 28. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Idősebb görényeket most is lehet örökbe fogadni, vagy neten hirdetésekben találni. A kölykök tavasszal és nyáron születnek, így azokat akkor tudsz venni tenyésztőktől.
2013. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm. Láttam már a neten a hirdetéseket. Csak nekem speckó igényeim vannak és annak nem találtam megfelelőt. :D

Albinót szeretnék, ivartalanítottat, kézhez és alomhoz szoktatottat. Max 3 éveset. Az sem baj ha vega, volt már dolgom velük. :)

2013. dec. 28. 21:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Jajj és majd elfeledtem. Nőstényt. :D
2013. dec. 28. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor ő lehet, hogy pont rád vár :) [link]
2013. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úúúú....absolute zsáner! Köszi! Már írtam is neki! Millió hála! Már most beleszerettem! :3 Vannak még karácsonyi csodák!
2013. dec. 29. 08:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Sikerült elhozni a görit végül? :)
2014. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem. Folyamatban a dolog, de mivel adoptálási szerződéses így olyan hosszadalmas mint ha gyereket akarnék őrökbefogadni. Ugy hogy ha minden jól megy, akkor február. :/
2014. jan. 8. 09:12
 8/10 A kérdező kommentje:
Na örömmel jelentem, hogy meg lett a pici. Már 3 hete vigasztaljuk egymást. :)
2014. febr. 23. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó! :) További boldog makogós éveket kívánok Nektek!
2014. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg lesz! :)
2014. márc. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!