Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem árakat írni,...

Tudnátok nekem árakat írni, hogy mennyiért szoktak kutyát sétáltatni Budapesten?

Figyelt kérdés
Lehet, vállalnék ilyesmit.

#kutyasétáltatás #kutyasétáltatás óránkénti ára
2013. jan. 1. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
google-be beírod, megnézed :)
2013. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hovarju ***** válasza:
77%

Még nem hallottam ilyenről, hogy lenne aki pénzért sétáltat kutyát. Szerintem csak kutyapanziók szolgáltatásai közt lehet ilyen opció.

Egyébként milyen kutyákat szeretnél sétáltatni?

Idegennel a legtöbb kutya nem megy sehová és nem fogad szót. Őszintén szólva, nem is adnám oda egy idegennek a kutyát.


Szerintem előszőr az ismerőseid kutyáival próbálkozz.

Ráadásul hatalmas felelősség. Nem ismered a kutya jellemét, nem tudod hogyan reagál a dolgokra. Esetleg elszökhet, megtámadhatja más kutya stb.

2013. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 4-5 száz forint/ óra reális összeg. Viszont nem tudom mennyire van kereslet az ilyesmire.
2013. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többért szokták vállalni, ugye az utazási költség miatt, de ha az ember csak a lakókörnyezetében sétáltat, ott nyilván nem szökik az egekbe az összeg, hiszen nem kell messzire mennie senkinek.
2013. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ha pesti lennék ingyen csinálnám. Na meg egy akárkinek nem is adnám oda a kutyámat, ahhoz mutasson már valamit, hogy ért a kutyákhoz, tudja őket kezelni.
2013. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
300 ft/fél óra kb.
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!