Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre nyuszim lábán, valami seb félének néz ki. Tenyésztőnek is mutattuk, de így kép alapján nem sokat tudott mondani, csak kb. annyit, hogy valahol megüthette vagy ilyesmi és ha pár napon belül nem javul, vigyük dokihoz. Szerintetek?


[link]


[link]


Előre is köszii a válaszokat!!



2013. dec. 29. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom de mintha egyszer ilyen lett volna a cicám lábán.A szüleim szerint csak beütötte és szerintem a te nyuszidon is csak egy seb.Viszont ha nem javul vidd orvoshoz:)
2013. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszii :) egyelőre én is ezen a lehetőségen agyalok. Csak megijesztett kicsit, mert első nyulam és még csak három hónapos lesz :)
2013. dec. 29. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok:DRemélem nem lesz semmi baja! Vigyázz rá nagyon! Sajnos én nem tudtam vigyázni a cicámra..első cicám volt, kint tartottuk és fél év múlva(nemrég) valaki megmérgezte:((
2013. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az én olcsó szaporítós nyuszikám sajnos olyan géneket örökölt hogy tályogok lehetnek a testén, a jobb szeme alatt már négyszer volt műtve és 3szor fakadt ki magától, most nyáron pedig a belső combján is volt egy, de mivel nyaralni voltunk nem tudtam dokihoz vinni 2 hétig így mire hazaértem saját magának lenyalogatta ahogy kifakadt és ugyan ilyen seb volt rajta, mintha egy kis kupak lenne ott, érdemes elvinni dokihoz hátha van rajta máshol is, bár reméljük nem ez a baja neki is de a teljesen olyan a seb vagy még esetleg az hogy fekélye van ott, mivel szokott játszani, átalában ez talpon fordul elő de ha ott surlódik vagy ilyesmi lehet ott is kialakulhat
2013. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszii választ :) remélem nem tályog meg nem is fekély. Holnap elviszem dokihoz, remélem csak simán beütötte valahol. Mondjuk azóta már lerágta a vart vagy mit róla.. am étvágya van ugyanúgy, ugrabugrál, játszik meg minden, szal legalább ennyi van, ami nyugtat :)
2013. dec. 29. 19:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdemes bekötni neki vagy tenni rá valami fertőtlenítőt vagy ilyesmit addig?
2013. dec. 29. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Betadinnal vagy valami fertőtlenítővel bekenheted, de ne kösd be neki.

Azért jó, hogy holnap elviszed állatorvoshoz.

2013. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nincs itthon semmi, ami nyulaknak is jó lenne.. mmint fertőtlenítő. Az meg gondolom nem jó, amit embereknek gyártanak, de csak kibírja így is holnapig :)
2013. dec. 29. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
az emberi patikában vett betadin jó nekik is, érdemes beszerezni mert sokáig eláll és ez a legjobb amit tehetsz ha valami baj éri, majd azért írd meg hogy mi ez mert nem hiszem hogy sokan találkoztunk ilyennel és jó új tapasztalatot szerezni
2013. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó a betadin rá, de ha hidrogén-peroxid van otthon, az még jobb lenne. Csípni fogja, de egyáltalán nem mérgező. A kötést meg csak lerágná.
2013. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!