Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit ehet/ihat, és mit nem, a...

Mit ehet/ihat, és mit nem, a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 09:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

én pl sose adtam neki lisztkukacot de a sajt,túró,joghurt is megtette mert mind elég sokáig élt. A K betű az csak a zöldség/gyümölcsökre vonatkozik,mert puffaszt!!De megkérdezheted anyukádat, hogy ő mikor terhes volt mitől puffadt, na azt a hörinek sem szabad adni.Víz legyen előtte,de aZ is főleg nyáron a nagy melegben.Amúgy elég sok folyadék van magában a zölds./ gyümiben is.Szóval víz inkább akkor amikor száraz van előtteés esetleg nem tudsz neki valami z/gyt adni. Én csináltam olyat is, hogy narancsot kicsavartam rés beraktam neki.kupakban...Nálam szerették, de ez is hörifüggő.Kekszet nem tudom sose adtam nekik,de csokit igen

De tényleg vigyázz kb félévente egy negyed kocka.ők szerették, nekik ez volt a luxus...:-) Remélem segítettem, ha kérdésed van szívesen válasxolok!!

2014. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Am utána olvastam, csak minden oldalon mást írtak, hogy ne olvastam volna utána? De a részleteket, amik nincsenek kiirva internetre, nem tudom! Am köszi a sok választ:)
2014. jan. 3. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!