Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Álterhes a nyulam?

Álterhes a nyulam?

Figyelt kérdés
Volt egy párja, elvileg ő is lány volt, de soha nem engedte, hogy megnézzük, van-e kukija. A tenyésztő, akitől vettem, azt mondta hogy mindeketten lányok. Volt olyan sokszor, hogy a fiú(?) pározni akart a lány(!) meg sírt. Az utóbbi időben az egyik a másikat bántotta, egész éjjel zörögtek, kaparták a ketrec sarkát. Aztán azt vettük észre, hogy fészek van készülőben, de a másik mindig szétbombázta, aztán a másik újraépítette. Lehet, hogy terhes, akkor viszont jól átcsesztek, mert ezek szerint fiú az egyik, de az is lehet, hogy csak álterhes. Ketté választottuk őket, a kislány most, hogy egyedül van nyugodt, viszont észrevettük, hogy van teje. Ez is az álterhesség tünete? Segítsetek, így látatlanba...
2013. dec. 30. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Először úgy olvastam, hogy álterhes anyukám:D Utána már kezdett gyanús lenni, hogy nem engedte, hogy megnézzétek a kukiját...:DDDd
2013. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet szeplőtelen fogantatás is :)


Olyan nincs, hogy egy nyúl nem engedi megnézni, hogy van-e kukija :) Gondolom lényegesen nagyobb vagy mint a nyúl, úgyhogy élj vissza az erőfölényeddel

2013. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon karmolt, mikor felemeltük, egyszer ki is ugrott a kezemből, majdnem megfogta a kutya... de már mindegy, mert a fiút(?) odaadtuk valakinek, azt mondják igy egyedül ö is nyugton van.
2013. dec. 30. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Válaszoló:agyon röhögtem magam azon amit irtal és elolvastam ugy h anyukarol van szó és az volt a legnagyobb poén hogy:a kukis vagy az a tenyésztő akitől vettem XD

am kérdező:nem értek hozzá de sok sikert és remélem jól lesz a nyuszikád :)

2013. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is jót nevettem. :)
2013. dec. 31. 03:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Leulsz osszezart labbal,a nyulat a hatara fektetve a labaid "uregebe" teszed es egyik kezeddel befogod a szemeit(vagy teszel ra mondjuk egy torolkozot) ,akkor nem fog felni es meg tudod nezni,hogy van-e golyo vagy nincs :) persze ezt csak legalabb 4-5 honaposan tudod nagy biztonsaggal eldonteni,ha fiatalabb,akkor meg lehet,hogy nem szalltak le a herei ,olyankor csak a "cerka-teszt" a meno :)
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!