Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt egy nyúlam és 3 és fél...

Volt egy nyúlam és 3 és fél éves volt és Meghalt. Volt utána egy másik nyulam ezt elkellet ajándékoznunk. Aztán kaptam egy új nyuszit erre az is meghalt hónapok után. És akkor ne legyek kiakadva?!

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem jól csinálhattok, ha ilyen hamar halnak meg a nyuszijaitok... Sírd ki magad és olvass utána, hogy hogyan kell egészségesen tartani a nyulakat!
2013. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
velem is ez volt...
2013. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oltva volt? Enni mit kapott?
2013. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oltva volt mind ès enni is kaptak.
2013. dec. 5. 07:26
 5/6 anonim ***** válasza:
De MIT (rèszletesen) kaptak enni? A nyuszik emèsztèse nagyon èrzèkeny, lehet, hogy ott rontottad el.Ha nem adsz normàlis, rèszletes informàciót, akkor nem tudunk segíteni.
2013. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát a 3,5 éves nyúlam azt nem tudom mért halt meg.de nagyon szerettem életemben a legjobban.Az új nyuszi (a 3.) ő azért halt meg mert a kecskével volt és a kecske ráugrotta a gerincére és az alsó fele lebénult aztán meghalt.Most van egy nyuszi már kölyköket is hozott a világra húsvét elött ő most jól van.
2014. szept. 25. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!