Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szükséges ketrecet venni a...

Szükséges ketrecet venni a vadászgörénynek? Vagy úgy is elél mit akár egy "szobamacska"? És ha még is kell ketrec akkor abból milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mert eddig 30ezerért láttam és nincs annyi pénzem..16éves vagyok.
2008. júl. 15. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Úristen ez a kérdés :) boccs de nagyot nevettem!! :D Hát a JÓL FELFOGOTT SAJÁT érdeked hogy vegyél neki ketrecet, nem tudom érdemes e magyaráznom??
2008. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki csinálni szekrényből is vagy más fa anyagokbol...mi is úgy csináltuk az enyémnek. (14 vagyok)
2008. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kell (és ezt kiemelném: KELL) görény ketrec. Hisz, ha eljön a párzási időszak keresheted a görényt.

Én láttam 8.000 forintért is, 3.500 - ért is, de ezek persze használtak voltak. Új ketrecet 10.000 forinton felül kapsz.

2008. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőm 13ezerért vett a görijének ketrecet, ami használt, de 1 kis domestosszal jól ki lehet fertőtleníteni, és ügyelj arra, hogy utána rendesen kiöblítsd, nehogy baja legyen!

és persze, ha használtat veszel neki, nézd át rendesen, hogy minden ajtaja zárható-e, megvan-e minden rács stb.

2008. júl. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Nézz körül a neten használt ketrec ügyben.
2008. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na meg nem nehéz összeeszkábálni sem, apud biztos tudna segíteni... Viszont egy göri elég sok pénzeket felemészt szóval ha nem tudod finanszírozni.. inkább ne vegyél görit
2008. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi de az én ketrecem 1 éves koráig távolról nem látott ketrecet:P mégis nyugton maradt:D jobban hozzámnőtt mert együtt aludtunk cipeltema városba(pólók rulez!) mindenhova....de eljött az idő hogy kelljen...amikor ivarérett lett olyan szaga lett hogy nem lehetett elviselni alakásban...szal kiköltözött a teraszra a szekrénykéből kialakított 3szintes ketrecben:)már ivartalanítottuk szal nem gáz a szaga,meg behozom napi 3-4 órát,viharban a szobában alszik:)

a ketrec igazából csak addig lényges amíg nem szokatod le a harapásról:D

de egy szobába bezárni(h amár nincs ketrec)no az feltétlenüls zükséges...

2008. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"már bocsi de az én ketrecem 1 éves koráig távolról nem látott ketrecet:P"


bocs ezt picit elírtamXD a görényem nem látott ketrecet:D

mert ugyan volt neki (első 1-2 hónap)de 1.nem bírtam hallgatni hogy nyüszög hogy miért kell ott lennie

2. megtanulta kezelni zárat:D

2008. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ohh de drágaa:) h megtanulta kinyitni, milyen kis ari lehet, egyemmeg, köszi a válszokat:)
2008. júl. 18. 15:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 12500 ft-ért vettem neki egy 80x42x45-ös ketrecet már vagy fél éve. Egyszerűen imádja:) Persze kint lenni jobban. :P

A kérdésre válaszolva pedig, a görény és a te érdekedben is a ketrec az kell.

Korlátolni kell őt, mivel ha tehetné egésznap kint lenne, felfedezőutakra indulna, elszökne.

A görény természete sokkal, de sokkal jámborabb mint egy szobamacskáé.

Kevés olyan görényvan amelyik úgy viselkedik mint egy cica. (én még nem is találkoztam ilyennel)

Ha nincs ketreced akkor a lakás valószínűleg tele lesz kakival, pisivel... szét lesz rágva esetleg karmolva... rumli lesz mindenhol... és minden el lesz dugdosva. ez a te részed...

Másrészt, a görény biztonsága az első... amilyen kis majmok tudnak lenni, nincs félelemérzetünk és még a szekrény tetejéről is képesek leugrani...

...a gazdinak kell rájuk vigyázni.:)

2008. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!