Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szükséges ketrecet venni a...

Szükséges ketrecet venni a vadászgörénynek? Vagy úgy is elél mit akár egy "szobamacska"? És ha még is kell ketrec akkor abból milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Mert eddig 30ezerért láttam és nincs annyi pénzem..16éves vagyok.
2008. júl. 15. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem érdemes venni.az enyémnek is van,és szereti:)

igaz,hogy kinyitja,ha úgy érzi..:D

de nagy kárt nemcsinál a szobámba:D

amúgy neten nézz szét,mert ott nyilván olcsóbb.

göris oldalakon.

2008. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
68%

Valaki írta, hogy tele lesz a lakás ürülékkel, meg megrág mindent. Ez elég nagy hülyeség.

Nekem 2 éves lány görim van csak szállítóládája van, abban alszik ha olyanja van, de sosincs bezárva. Pár olyan dolog van, ami fontos lehet és szét tudja cincálni, azt olyan helyre kell tenni, ahol nem éri el, de csak pár ilyen dolog van, amit szét is akarna cincálni.

És ha jól van nevelve, következetesen, kitartóan, 95%-ban az almostálban végzi, ami odavaló.

A nevelés nagyon sokat számít! Meg a kapcsolat a görény és gazdája között. És ha abban az időben, amit ébren tölt, 1-2 óra kivételével csak ketrec mögül látja a gazdáját, abból nem lesz jó kapcsolat. Inkább egész életre szóló depresszió az állatnak.

A görény társállat, és nem hörcsög vagy tengerimalac! Sokkal kevésbé unalmas, mint egy kutya vagy macska, és így több idő és fáradtság is megy el rá, de pont ettől görény és nem egyéb, aki mást szeretne, az vegyen mást, mert görénybőrbe bújtatott kutya/macska/hörcsög/stb. nem létezik!

2009. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
kb 1-2 év vagy több /ha már annyira bízol benne,meg ő is benne/hogy elengedd szabadon csak úgy:/én sose csináltam mert féltem hogy amikor bemegyewk ő kimegy:/
2009. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
vagyél ... mert gondolom te sem örülnél ha a göridet halva találnád mondjuk váza darabok alatt :/
2009. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!