Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintem tetves a degum....

Szerintem tetves a degum. Mivel lehetne kiírtani belőle?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tetű ? Netán bolha, vagy atka ? Pontosan kell megállapítani (állatorvos ért hozzá !!) és állatpatikában van rá megfelelő szer.
2014. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neostomosan ampullát kell vizben feloldani,abban kell megfürdetni,az mindenféle élősködőre jó és nem is drága. Egyébként látsz benne bogarakat?
2014. jan. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SH Rodemectin. Nekem ezt írta ki a degumnak az orvos. A nyakára kell belőle cseppenteni. Ez kifejezetten kisrágcsálóknak való élősködők elleni szer. A termék leírása "Kis kedvenceink élősködők elleni védelmére szolgáló cseppek. A használati útmutató szerint cseppentsünk a kisrágcsálónk, nyulunk, tengeri malacunk, görényünk, sününk... marjára a szerből. A készítmény kellő védelmet biztosít tetvek, atkák, bolhák, kullancsok és szúnyogok ellen."
2014. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még azt elfelejtettem, hogy a helyét az fullra ki kell takarítani, áttörölni ecetes vízzel és újraalmozni. Legalább hetente alomcsere szükséges, hogy megelőzd az újabb megbetegedést.
2014. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A deguk KIZÁRÓLAG homokban fürdenek, és nem gyógyszerezzük őket semmivel, ha vakaróznak, mert valószínűleg csak egy kis szeretetre vágyik , azt magyarázza, hogyan kéne őt puszilgatni, és nincs benne semmilyen tetű.

De azt hogy van-e benne bogár könnyen eldöntheti, ha egy fehér papírlap fölött tartva, átfésüli a bundáját egy fogkefével. Ha van benne bogár, az a papíron látszani fog, le tudja fotózni, és digitálisan kinagyítani. Utána a fotót elviszi a dokihoz, és a bogár fajtájától függően kap rá vagy cseppet, vagy frontline-t.

Ha viszont nincs benne semmi, akkor tessék utána olvasni a tartásuknak, és csapatban tartani a degut. Mert ha egyedül van, egyfolytában pusziért könyörög: azaz vakargatja magát.

2014. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!