Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpenyúllal hogyan lehet...

Egy törpenyúllal hogyan lehet játszani?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon jó kérdés :) valaki megtanítja trükkökre a nyusziját, hogy forogjon maga körül, lefeküdjön a hasára ilyenek, de pl én 2-3 hét alatt elértem hogy kicsit játsszon a nála 3szor akkor strandlabdával, de egyébként a függönnyel szokott játszani de csak akkor ha apa és én is ott vagyunk, úgy meg van a lelki béke és jól érzi magát, de le is ülhetsz a földre és simized neki is az is valami, de a labdázásra is megtaníthatod úgy hogy neked lökje vissza, szerintem sok sok kitartással meg lehet nekik tanítani :)

de én azt vettem észre hogy saját magával jobban elvan, tőlünk csak a kaja és a simi kell, lehet kapni alagutat neki, vagy kajaadagoló labdát azzal is jól lefoglalja, magát vagy egy kartondoboz amire vágsz egy ajtót meg több kis nyílást hogy ne legyen benne sötét és akkor azt rágja, külföldön vannak akik arra a agilityre tanítják a nyuszijukat de én nem is próbálkoznék vele, az nem igazi nyúl aki azt teszi amit a gazdája mond neki :D

bocsi hogy kicsit össze vissza van de így jöttek sorba a fejembe mert én sem tudok konkrét formulát arra hogy hogy játssz egy nyuszival mint pl a szobatisztaságra tanításnál van :)

2014. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém szereti a 1,5 literes pet palackot dobálni ( picit össze van nyomva, h találjon rajta fogást) van jutifalat adagoló labdája, de a kedvence a tapétàt tépni a falról.
2014. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2014. jan. 4. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
igen a pet palack :) csak én elvettem tőle mert nagyon hangos és panelba nem biztos hogy értékelik mikor neki 11kor kedve szottyan azt dobálni :DD
2014. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!