Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet nyuszival (benti)...

Hogyan lehet nyuszival (benti) játszani? Vagy milyen szórakozás, játékokat lehet neki készíteni?

Figyelt kérdés
Van alagút neki, kis takaró, fiók, amibe van homok, fa rágcsálni...... még valami? :)
2013. dec. 24. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Nyúl nem olyan mint egy kiskutya,ő nem játszik úgy különösebben. Szeret időnként elbújni,ezért legyen háza. Ajánlott egy plüss ,ami kb akkora mint a nyuszi,mert szokott ráfeküdni. Ezen kívül van amelyik szokott labdázni. Meg a rágcsa,mindig legyen,hiszen azzal napjukban hosszú időt töltenek,hogy fogait koptassa. Ezen kívül engedd ki sokat a szobába,hagy mozgathatsa meg végtagjait. Ő ahogy ezt már említettem nem egy olyan lény aki nagyon játékos. Szeret rágni,szabadon lenni és hálás a törődésért,ő egy ilyen lény. Simogasd sokat,beszélj vele,de ne bánj vele úgy mint egy hörcsöggel,mert nekik szoktak mászokákat,meg egyebeket betenni.
2013. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nyuszimnak is van pár játéka, de mégis a wc papír guriga az, amivel a legtöbb időt tölti :D egyszerű és nagyszerű :D
2013. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az nekem is van, csak a butája megeszi :D de nembaj, szereti, egész nap kint van, tehát azzal nincs gond, csak ha megyek aludni, akkor zárom be :) az enyém pl szeret játszani, nagyon is, minden érdekli, ha új dolog kerul a szobába, nagyon izgatott, és ha neki adok valamit, azt se tudja, melyikkel játszon, vagy menyen oda :D nagyon értelmesek, az alagutat nem használja, fél belemenni, inkább megeszi :P
2013. dec. 25. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim egy nagy papírzacskónak örült a legjobban, felborította, ráugrott, kicsit tépkedte aztán vagy ötször körberohant a szobában. A papírzacskóra minden kör után felugrott, megállt, tépkedte kicsit, körbenézett és futott tovább :D.
2013. dec. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyuszival pedig tudsz kergetőzni. Ha odamegy hozzád és utána elugrál kicsit aztán hátranéz az a játékra hívás jele. Ilyenkor ha mész utána pár lépést veszi a lapot, az én nyuszim elkezdett rohangálni és közben triplaszaltókat nyomott a levegőben:D. Ha utána te futsz el akkor pedig ő fog utánad szaladni.
2013. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kiengeded a szobában lehet vele játszani ,én csak a ketrecben lévőket írtam le. Nekem is van kisnyuszim neki van egy gatyáról levágott kis farmer darabkája. Ahogy azt mozgatom mindig kergeti ugrál rá, elakarka kapni! Nyáron vagy még ősz elején amikor már jó az idő,és kint a talaj sem hideg már,akkor a szabadba is ki szoktam vinni! :D
2013. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na ez a kergetozés tuti jó móka lenne, szokott ilyen jeleket csinálni, kipróbáljuk OKVETLENUL :D amugy az a farmer darabka is jó....csak én valami papír golyót osszecsomagolok, és felkotom neki :D Nagyon koszike, ezt tuti alkalmazom :D
2013. dec. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!