Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig terhes egy...

Gera2000 kérdése:

Mennyi ideig terhes egy tengerimalac? És, hogy mi a teendő ha kölyök születik? Miket kell biztosítani a vemhes tengerimalacnak? No meg ha megszületnek a kölykei.

Figyelt kérdés
mit kell neki biztosítani?
2014. jan. 4. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem 3 hónapig. Mi külön raktuk, mást nem nagyon igényel, jól fejlettek a kölykök.
2014. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68-70 napig vemhesek. A vemhesség ideje alatt ügyelni kell arra, hogy a nőstény megkapja a megfelelő vitaminmennyiséget,. Ha a nőstény együtt van a hímmel, akkor a hímet el kell választani a nősténytől, mert az ellés után a hím egyből befedezheti a nőstényt, az pedig nem túl szerencsés, mert a túl gyakori elletés megterheli a nőstény szervezetét és ez végül a nőstény pusztulásához vezethet. Amennyiben a kicsik között vannak hímek, őket 3-4 hetes koruk körül el kell választani, mert könnyen befedezhetik az anyjukat. Ha további infóra van szükséged, ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt:www.gemon.ro./hu. Itt minden szükséges infót megtalálsz.
2014. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Figyelj úgyanúgy eteted ahogy eddig is.Én nekem is van kettő és amíg vemhes addig együtt vannak,de mikor fial akkor szoktam kivenni,és vagy 3-4 hétig különzárom őket!Csak mikor egyberakom,azután 3 hónap múlva újra vemhes!A kicsik meg fejlettek,már 1 óra után szaladgálnak,1 nap után már esznek is. :)))
2014. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne szaporíts! Rengeteg a kidobott elhanyagolt rágcsáló/kisállat. Én nyuszikkal foglalkozom vannak nyuszi menhelyek ahol aranyosabbnál aranyosabb nyuszikat lehet örökbefogadni. Ugyanez a helyzet a tenherimalacokkal kérlek gondold át mert egy fialás nagyon megterhelő a nőstény állatka számára.
2017. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, hogyha utánakeresel, hogy terhes tengeeimalac a googlen, akkor már az első találatból választ kaptál volna minden kérdésedre, de mindegy. Itt egy link;akkor is érdemes elolvasnod, ha a malackád már lefialt, hogy ne maradj tudatlan. [link]
2021. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!