Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egész éjjel rágja a Nyúl a...

Egész éjjel rágja a Nyúl a ketrecet mit csináljak már vele?

Figyelt kérdés
elegem van, napi 3-4 órát alszok,suliban majdnem elalszom,semmit nem tudok aludni tőle!! valami megoldást tudtok rá??ez így nem mehet tovább HELP :( 14/L

2014. jan. 5. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ki szoktad engedni napközben?

Tegyél be neki fűzfaágat.

2014. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elalvás előtt sok játékkal le kell fárasztani, akkor nem lesz gond
2014. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ki kell tenni nap közben ugrálni,kergesd egy kicsit hogy szaladjon és kifárad.vagy vidd el sétálni.Vagy ha nem tud felugrani az ágyra akkor tedd ki északára!Ha fel tud akkor nagy a valószínűsége hogy éjjel frászt kapsz ha rád ugrik!Én is majdnem szívrohamot kaptam,mikor éjszaka a fejemre ugrott!De a ketrec ajtaja legyen nyitva!

Az enyém egy ládában kötött ki éjszakára,na azt rághatja,nem hallom!

2014. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Kend be citromlével a ketrec rácsát, ahol rágni szokta.
2014. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Fáraszd le!

Tanítsd klikkerrel este fél-1 órát, biztos nem fogja rágni :)

2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
a ketrec rácsai között tegyél be valami nagyon kemény kartont es akkor talán azt fogja rágni.De szerintem azért rágja mert unatkozik vagy valami ilyesmi. próbálj vele többet játszani vagy este lefárasztani hátha akkor nem rágja
2014. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hosszúhajú ***** válasza:
az én hörcsögöm régen néha a wc-ben aludt. majd jött helyette a füldugó. Nem neki, nekem.
2014. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!