Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 5 éves lány csincsim már...

SpeedyDeejay kérdése:

5 éves lány csincsim már napok óta eszetlenül rázza a ketrecet egész éjjel, támadja a párját, és még engem is megharap/lepisil. Csak hozzáértők irjanak, ötletek?

Figyelt kérdés
Régebben sem volt nyugodt, de csak ideig óráig tartottak ezek a szokásai. Kiválóan vannak tartva, gondozva, betegségnek semmi jele, viszont mentálisan napról napra zavartabb lesz. És amúgy rutinos csincsilla tartó vagyok.
2013. okt. 7. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Nem vagyok okos a csincsillákról csak ezt olvastam...


A szőr tépkedése és az állandó ismételgetett mozdulatok mind-mind olyan viselkedési formák, amelyeket bizony komolyan kell venni. Ha egy csincsilla hirtelen agresszív lesz, és harapni próbál - például ha a ketrec felé lépsz, megfogod vagy hozzáérsz -, az valószínűleg valamilyen nagyobb fájdalom jele. Minden ilyesmit az állatorvosnak kell kivizsgálnia! Azt is tudnod kell, hogy egy fajtárs nem kívánt közelsége is okozhat ilyen tüneteket

2013. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég egyértelmű volt a kérésem, a google keresőt meg én is tudom használni...
2013. okt. 8. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs, hogy próbálkozik az ember... -.-
2013. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!