Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy hívják a patkányodat/patk...

Hogy hívják a patkányodat/patkányaidat?

Figyelt kérdés

Nyárra tervezem, hogy lesznek patkányaim, addig is beszerzek mindent. Fiúkat szeretnék, és persze majd úgy fogom elnevezni őket, ami a legjobban illik hozzájuk, tehát ha megismerem őket.

A lánypatimat Zsófinak neveztem el. :)



2014. jan. 5. 22:03
1 2
 1/13 anonim válasza:

nekem 7 van:

almos elod ond kond hapci dudor meg a kuka xDDDDD

2014. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Skipper,Shadow,Hunor,Magor, Dárlá(fiú:D) és Dorisz(ő is fiú:D)
2014. jan. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Honnan jöttek a nevek? Csak úgy ránéztél, és jött, vagy előre kitervelted? :D
2014. jan. 5. 22:42
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es vagyok van még egy őt kifejeltettem őt úgy hívják Vitali ő is fiú:) valamelyiket kiterveltem pl:skipper,shadow de valamelyik csak jött:Hunor,Magor :) én amúgy tanítom is a patkányaimai:) tudnak már szlalomozni meg ilyesmik meg van egy trükkönk hogy rámennek a kutyám fejére és onnan ugranak bele a kezembe:)
2014. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Dejó! Nagyon ügyesek/ügyes vagy :)

Az enyém tudott puszit adni, lelökni dolgokat (igen, erre én tanítottam, magától rendes kislány volt, nem csinált ilyeneket), meg ha felnyújtottam a tenyeremben, akkor végigszaladt a kezemen, át a nyakamnál, le a másik kezemen. :)

2014. jan. 6. 11:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm nagyon aranyos vagy:) amúgy nekem a skipper név onnan jött hogy régen imádtam a madagaszkárt és ott úgy hívták az egyik pingvint hogy Skipper de mindenki úgy hívta kapitány:D a Shadow onnan jött hogy néztem patkány trükk videót és ott úgy hívták az egyik patit hogy Shadow:) Hunor,Magor meg nem is tudom az nap ez járt a fejembe hunor és magor a két dalia nem is tudom miért xD Dárla csak úgy ki pattant :D Dorisz szintén a madagaszkár pingvinjeibe szerepelt egy delfin volt :D Vitali meg a Madagaszkár 3-ba a tigris volt :D
2014. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Látom, szereted a Madagaszkárt ;)
2014. jan. 6. 19:07
 8/13 anonim válasza:
az enyém Alaszka. És úgy kaptam, hogy már el volt nevezve.
2014. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 "fiam" van, Whisky, Póker, és Milka. :3
2014. jan. 13. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 csuklyás pati, Lecsó és Pracli. Csak rájuknéztem és úgy jött a név.
2014. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!