Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok a pórázból...

A tengerimalacok a pórázból amit lehet venni a boltokban abból nem másznak ki az utcán?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
De, elég könnyen, ha megijed, és megugrik, ficánkolni kezd. Az utcára semmiképp nem szabad levinned, mivel ő nem kutya/macska oltásokkal, így ki lenne téve az összes földön összeszedhető fertőzésnek. Emellett elhiheted, hogy neki ez egy óriási stressz lenne, és nem poén, mint neked. Ebben az időben pedig még kézben sem viheted ki, a szoba és a kinti hőmérséklet közt akkora a különbség, hogy rögtön belebetegszik az állat.
2014. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak csatlakozom azzal az előttem lévőhöz, hogy a tengerimalacok nagyon könnyen felfáznak vagy ha meleg az út makkor megégeti a tappancsukat szóval fűn, forgácson és szőnyegen kívül nem nagyon szabad másra ráengedni huzamosabb ideig:)
2014. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de kimásznak! én is vettem nekik de nem hagyják hogy rájuk tegyem és kicsi is volt! én a szobában engedem el őket és ha megijednek csak visszaszaladnak a helyükre :)


szerintem Te se erőszakold bele a malackádat :D

2014. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy írtatok.
2014. jan. 12. 13:09
 5/5 anonim válasza:
én itthon kipróbáltam a tengerimalachámot és egyrészt nagyon meg volt ilyedve úgyhogy nem ment sehova másrészt amikor a ketrece környékén volt simán kiszabadult belőle
2014. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!