Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja van nálam a nyuszim...

2 napja van nálam a nyuszim és nem akar inni. Van neki önitatója, szaglássza, ha meg csöpögtetek belőle, megijed. Raktam ne neki tálba is vizet, de kiborítja, vagy belelép. Nem iszik két napja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 20:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
A kezemből ma ivott pár kortyot,de a ketrecéből még mindig nem hajlandó.. Bekentem répával az itató csőrét,az sem érdekelte :P már aktívan eszik,mozog,bogyozik, tőlem sem fél,csak inni nem iszik
2014. jan. 18. 22:04
 12/21 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha nincs feltéve az itató, hanem fogod a kezedbe és az ujjaddal megbökdösöd a a golyót a nózia előtt, vagy esetleg egy picit nyomsz belőle a szájához, lehet még nem érti mit akarsz, én így szoktam ha utazás után megitatom, olyankor ő lehet nem szomjas de én akarom hogy igyon pár kortyot és akkor utána meg már fáj a kezem mert tartanom kell neki annyit iszik :)) próba szerencse :)
2014. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
8%
Nekem kb.130 nyulam van és lehet h tudok vmit segiteni a kérdésedben :D. szerintem magas viztatrtalmú ételekkel eteted,és ha ezekből eleget eszik akkor nem igényel különösebben vizet a száraz eledelhez. Azt kéne megpróbálnod hogy leaglább 1-2 napig száraz eledelt adjál neki.de valamilyen kis tálat rögzits a ketrecéhez tele vizzel amit enmtud felboritani vagy nemtud belelépni.Azért mert a tál szagát is megkel szoknia,És igy rá lesz utalva hogy igyon ,igy megtudja szokni és utánna már nemlesz vele gondod,remélhetőleg.de azért irj pár mondatot h mivel eteted.
2014. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

ha a szájába dugom,kiugrik a kezemből....:D

kap minden nao füvet,répát és alkalmanként krumplihélyat.

2014. jan. 20. 17:29
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos kora előtt SEMMILYEN ZÖLDSÉGET NEM KAPHAT!!!!!!!!!!!! KRUMPLIHÉJAT utána se!!!!!
2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
de már elmúlt 3 hónapos...és az előző helyén is azt kapott és nem lett tőle semmi baja. ;)
2014. jan. 21. 17:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Amit leirtam sztem azt próbáld meg ,,ne kapjon folyadék tartalmű kaját csak szárazat,és akk fog inni rendesen, (az leet a gond h nem szomjas,nemkel félni amugy a kiszáradástól ,mert ha ilyeneket kap akk nemlesz baja,csak sokat ne kapjon idős korában se,) vegyesen kel etetni nemszabad egyoldaluan etetni,hogy csak egyfajta kaját adsz neki. De am a krumpi héjtól nemhiszem h lehetne különösebben baja mert sok mindent kap melelte,és am is ritkán adod neki aztmondtad.
2014. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Am meg ha kézből itatni akarsz egy nyulat az hosszadalmas munka,ameddig megszokja :D a kisnyulakat igy etetem amikor megdöglött az anyjuk,és más szuka nemfogadta el őket,,,,amit leirtam annak be kel válnia,,majd irj vissza hogy sikerűl-e.
2014. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azt a ketrec szélére szerelhető tálat, amit írtam már korábban.

Krumplihéjat meg ne adj neki SOHA, mert nem tesz jót az emésztésének, a nyuszik érzékenyek erre.

2014. jan. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2014. jan. 22. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!