Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy aranyhörcsögöm.Állatkereskedésben vettük.Olyan helyen alszik ahol sosem szokott és ahol forgács sincs.A szemén valamilyen sárga képződmény van és nem tudjuk mi az.Nagyon bágyadt és nem akar mozogni sem.Nem tudjuk mi lehet vele.Piszkálni meg nem szeretnénk, mert gondolom pihenni akar.Kérlek segítsetek!Előre is köszönöm!

2014. jan. 18. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Hivj fel egy hozzá értő állatorvost és kérdezd meg tőle!


Nappal meg amúgy pihenni szoktak, ez természetes, csak néha ébrednek fel, enni, pisilni.

Este, éjszaka viszont aktivnak kell lennie.

2014. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy éjszakai állatok de lárni rajta hogy rosszul van.Nyitott szemmel alszik (nem tágra nyìlt szemmel) és valami van a szemében...
2014. jan. 18. 17:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Vége...már nem él... :'(
2014. jan. 18. 21:27
 4/8 b13b ***** válasza:
Megmutattad állatorvosnak?
2014. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 b13b ***** válasza:
Sajnálom
2014. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mutattuk meg dokinak.Az eddigi horcsogeinket megmutattuk a dokinak adtunk 4000 ft-ot es masnap meghalt.Koszonom hogy egyutt erzel velem #3 valaszolo
2014. jan. 19. 19:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsii.Az 5. valaszolonak koszonom
2014. jan. 19. 19:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom a höridet. Részvétem, az én egyik aranyhörim is most halt meg. :( Ő öreg volt már azért.


Amúgy meg attól még hogy a többi hörcsögödet nem tudták meggyógyitani nem kellett volna feladni! El kellett volna vinni dokihoz. És azon nem gondolkodtál már, hogy talán nem a megfelelő dokihoz vitted el a többit? Mert azért az se mindegy hogy milyen dokihoz viszed, ne olyanhoz vidd aki a kutyákhoz és macskákhoz ért, hanem olyanhoz aki a hörcsögökhöz ért!!! Ez a nem mindegy! Keress egy orvost, hogy még1-szer ne forduljon elő baj és legyen egy hozzá értő orvos aki ha baj van, tényleg tud segiteni is!!

2014. jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!