Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ot honapos lany logo fulu...

Grace_ kérdése:

Ot honapos lany logo fulu torpenyuszimnak szeretnek tarsat venni. (Tobbi lent) errol mit gondoltook?

Figyelt kérdés
A tenyeszetben ahonnan ot is hoztuk januar 27en szuletnek majd kisnyuszik. Es arra gondoltam hogy onnan hoznek neki. (Lanyt) mit gondoltok jol kijonnenek egymassal vagy inkabb tengerimalacot egyek mellé? Csak tapasztalt szemelyek valaszat varom!?

2014. jan. 18. 13:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vegyek*
2014. jan. 18. 13:32
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
A nyuszik nem igazán szeretik egymás társaságát. Tengerimalacot pedig egyáltalán ne tegyél mellé. Foglalkozz vele, és nem unatkozik majd.
2014. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Franges Leonetta válasza:
szerintem ne vegyél nekünk volt nyulunk és nem nagyon jöttek ki egymással..
2014. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél éjszakánként aludni akkor vegyél nyugodtan,ha szeretnél akkor ne!:D


Amúgy nekem is tapasztalatom,hogy próbáltunk két csajszit összetenni és nem egyeztek,kergetőztek és olyan zajt csaptak hogy átjött megkérdezni a szomszéd hogy mi ez a zaj?:DAztán másikkal próbálkoztunk,vele sem jött ki.Egy bakhoz raktuk hozzá a nőstényt,vele kiegyeztek!De ekkor még kicsi volt a lány,így nem lett vemhes!Kivettük és megpróbáltuk egy nap múlva visszarakni megint,hogy mit csinálnak,de ekkor megint azt csinálták mint két lány!Oltári ricsajt csaptak!Két bakot is próbáltam összerakni,ők meg folyton űzték egymást és verekedtek!Úgyhogy az új nyuszi a folyosón éjszakázott!

Dönts el ezek alapján hogy szeretnél vagy sem új nyuszit!

2014. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem veszek mellé masikat nem akarom hogy rosszul erezzek magukat vagy megseruljenek. Sokat foglalkozok vele de napkozben amikor suliba vagyok elegge uncsi neki egyedul. Akkor az lesz h kulon ketrecbe veszrk egy horcsogot:) az egyszerubb allatka mint a tengerimalac:)
2014. jan. 19. 00:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

és szerinted attól boldog lesz hogy egy hörcsög ott zörög mellette mikor aludni szeretne ?? :DD egyébként nem biztos hogy unatkozik, tegyél be neki rágófát, vagy valami naturális dolgot amivel lefoglalja magát :)

mióta van nálad?? eleinte az én nyuszim is biztos rosszul érezte magát hogy 2ig senki felé sem nézett senki, de most már ha itthon vagyok se nagyon akar kijönni mert már hozzászokott hogy ő alszik ilyenkor :)

2014. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egy, két hónapja van nálam.:) mondjuk van benne valami..csak arra gondoltam,hogy örülne egy másik állat társaságának..:)
2014. jan. 19. 18:00
 8/12 A kérdező kommentje:
meg..hát.. mindketten inkább éjszakai állatok de majd kitalálok vmit:) wan 2db rágófája, labdája meg minden:DD
2014. jan. 19. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:

A nyuszik nem igényelnek társat, nekik Te vagy a társ:D a hörcsögre tojni fog:D

Egyébként nem unatkozik nap közben, mivel éjszakai állat, nap közben alszanak. Az enyém 10-től kb 3-4-ig alszik akkor is, ha itthon vagyunk és ki van engedve és akkor is, ha be van zárva.

2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát most kicsit mérges vagyok rád, pesten vannak a legjobb nyuszis dokik és te olyanhoz viszed aki nem is ért hozzá :(

na m1 ez már nem változtat a helyzeten, én is család utcai rendelőt hallottam a legjobbnak, valamit az exo-petet és az egyetemnek is van egzotikus állat rendelője.. nem tudom így a hónap vége fele mennyire van pénzetek, de mindenképpen vidd el őt, Varga Józsiról csak jót hallottam és nagyon kedves ember szóval ha a pénz gond volna így hirtelen akkor szerintem meg lehet vele nyugodtan beszélni , majd írj hogy mi lett veletek és szorítok hogy minden rendben legyen :)

2014. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!