Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hosszú köröm miatt kaparhat...

Hosszú köröm miatt kaparhat egy törpenyúl?

Figyelt kérdés
Nagyon kapart mostanában a nyuszim, de nem tudtam miért. Ma meg néztem a lábait és irtó hosszúak voltak a körmei. Most vágtam le, még csak piheg. Szerintetek ezután nem fog kaparni?

2014. jan. 18. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, a nyulak kaparnak ha rövid a körmük, ha hosszú. Üregekben laknak (a természetben) és innen ered a kaparhatnékuk.
2014. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de csak az elmúlt héten kezdett el kaparni, és eddig soha. most még jól viselkedik, remélem így is marad
2014. jan. 18. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
engedd ki,és fáraszd is le.Kergesd egy kicsit vagy játssz vele.Ha jól csinálod nem lesz energia kaparni!
2014. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen, téli szünetkor rászoktattam, hogy nyitva van a ketrece egész nap, viszont így most suliidőben lehet hogy ez nem tetszik neki. am lusta dög, ösztönözni meg csak kajával lehet, de abban energia van, ergo ugyanott tartok
2014. jan. 18. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
a szoba nyuszik karmát rendszeresen kell vágni vagy vágatni, a természetben az ásással kopik, meg ott azért nincs annyi szőnyeg amibe beleakadhat, de könnyen lehet hogy unatkozik, milyen napszakba csinálja ??
2014. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindig, csak akkor nem ha kijön a ketrecből
2014. jan. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!