Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen harapós a törpehör...

Kisurbán kérdése:

Miért ilyen harapós a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 1 hónapos albínó lány törpehörcsögöt 3 napja a 2-ik napon még a kezembe tudtam venni de azóta nem engedi csak visít meg megharap egész nap alszik és mikor elő is jön és megakarom fogni megakar harapni én értem h még meg kell szoknia hogy én vagyok az új gazdája de lehet esetleg más gond is ? Ja meg nem nagyon tapasztalom hogy inna vizet de az itató be van rakva.

2014. jan. 20. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is. Ha Dzsungáriai Törpehörcsög, akkor NEM albínó. Mert ebből a fajból NINCS albínó színváltozat.

Campbell törpehörcsögből létezik albínó, viszont az megmagyarázná a harapósságot is. Ők nem azok a babusgatni való jószágok. Persze, jó helyről kezes campbellt is lehet szerezni, de alapvetően nem azok a dögönyhörik! Az első napokban amúgy érdemes nem zaklatni Őt, mert akkor még szokja a helyet. Most, hogy sokat zavartad, valószínűleg nehezebben szokja majd meg a helyét, de így is előfordulhat, hogy egyszer kézbe tudod majd venni. Sok-sok türelem kell hozzá!

2014. jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és azóta ha kesztyűvel is de megtudtam fogni engedte igaz néha még harapja a kesztyűt de már nem olyan sokszor :D
2014. jan. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!