Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulak haza vitel után...

A törpenyulak haza vitel után menni ideig rejtőzködnek? Ti hogyan szelídítettétek meg őket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nagyon tudott elbújni a ketrecbe mert "üres" tér volt. Simogatni simán lehetett de meg se moccant. A simogatás sokat számít, és mielőtt megcirógatnád szagoltasd meg a kezedet a nyuszóval hogy tudja "ez a szag nem bánt!" és így megszokik.
2014. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az elején még ne nyúlkálj be a ketrecbe, érezze, hogy az az ő birodalma, ott biztonságban van. Esetleg ülj le a ketrec mellé és beszélj hozzá, hogy megszokja a hangod.

A ketrecet is nyitva hagyhatod, hogy kijöjjön, ha akar:)

Az én nyuszim első este már kiugrott és a szőnyegen hasalt, másnap már egyáltalán nem bújt el.

2014. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A mi nyuszink sajna egyenlőre teljesen bezárkózott a házikójába :( Csak akkor jön elő ha egyedül van. Bár akkor fel bátorodik mert reggelre összetojta az egész ketrecet. Egy ilyen kicsi állatból hogy jöhet ennyi bogyó? Délután úgyis kettesben leszünk majd akkor megpróbálok ismerkedni. Lenne még egy kérdésem:

Milyen nasival lehetne megzsarolni, hogy előbújjon? És az nem lenne baj ha kivenném a házikóból simizni?

2014. jan. 26. 11:26
 4/6 A kérdező kommentje:
már egy napja van nálunk tegnap 2-kor hoztuk, nem tudom ilyenkor már szabad-e
2014. jan. 26. 11:27
 5/6 anonim válasza:
Én azt mondom hogy 1 darab táppal de a banán az alma is segíthet :) ehez türelmesnek kell lenni :)
2014. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már egészen összebarátkoztunk most a ketrecben vandálkodik :D
2014. febr. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!