Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiscica a csinim mellé? Kb 4...

Kiscica a csinim mellé? Kb 4 éves fiú csinim van, most szeretnék egy szobacicát is, lesz balhé szerintetek? Csöpi nem túl szelid, ne hagyja hogy megfogjam vagy simizzem. össze lehet őket vajon szoktatni? Valakinek hasonló példa?!

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem deguim voltak, amikor befogadtunk egy kölyök kóbor cicát. Próbáltuk őket összeszoktatni, de amint a degu szaladni kezdett, már ösztönösen ugrott is utána, hogy elkapja. Egész nap a ketrec tetején ült, és leste a degukat, azok egyszer meg is harapták a talppárnáját. Aztán a cicát szüleimhez vittük, ők családi házban laknak, ott jobban is érzi magát, mint panelban.

Szerintem csincsillával sem nagyon lenne másként, én nem vállalnám a rizikót. Annyira úgysem barátkoznak össze, hogy felügyelet nélkül egyedül lehessen hagyni őket. És akkor mit csinálsz? Valamelyiktől meg kell, hogy válj, az pedig egyik állatkának sem jó.

2014. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!