Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha valaki tud segítsen! A...

Ha valaki tud segítsen! A nyuszimnak egy órával ezelőtt adtam enni, még mozgott, minden rendbe volt, most pedig úgy találtam rá, hogy az oldalán feküdt és nem mozgott, lélegzik még. Meg lehetne valahogy menteni?

Figyelt kérdés
Nincs felpuffadva! Minimális reflexei vannak, ha hozzáérek a szempillájához akkor becsukja a szemét, a bajsza is mozog ha hozzá érek. De a pupillája már nem reagál, a hangokra se mozog a füle.

2014. jan. 29. 16:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még egy éves sincs a nyuszim.
2014. jan. 29. 16:29
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Állatorvos GYORSAN! Az én nyuszim is el szokta vágni magát oldalra (szeret így aludni), de a legkisebb zajra is felkel.
2014. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben állatorvos, a világvégén lakok ;( Majd felrobbanok, hogz nem tudok rajta segteni!
2014. jan. 29. 16:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Leghamarabb csak holnap tudok menni állatorvoshoz, de nem lehet valamit tenni, hogy holnapig kibírja az állatorvosig szegénykém? Rákerestem a neten, meg az oldalon is a hasonló kérdésekre, de semmit se írnak arról, hogy mit lehet ilyenkor tenni otthon.
2014. jan. 29. 16:43
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Nekem rendes nyulaim vannak. Azoknál is szokott ilyen lenni valami bélfertőzésre tippelek. Soha sem élték túl. Remélem neked több szerencséd lesz.
2014. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Probiotikumod van(bio lapis, gastroferm)? Az megmentheti...de inkább kérj valakit, hogy vigyen el, különben elpusztulhat.
2014. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon gyors segitseg lenne a fibreplex , ha leallasa van nem sok eselyed van doki es probiotikus nelkul sajnos ! Remelem rendbejon !
2014. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fibreplex, de azért ez egy komolyabb dolognak tűnik sajnos..miért nem tudod elvinni dokihoz? Bp.-i vagy?
2014. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még él?

Mihamarabb vidd el dokihoz!

Addig adj neki probiotimokot (bocs nem tom hogy.kell leirni xD)

2014. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha semmid nincs otthon, akkor talán almaecet van. Próbálj meg egy kortyot beleerőltetni.

Ha nincs almaecet sem, akkor rendes ecetet higits vagy háromszorosra és azt próbáld meg itatni vele.

2014. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!