Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha valaki tud segítsen! A...

Ha valaki tud segítsen! A nyuszimnak egy órával ezelőtt adtam enni, még mozgott, minden rendbe volt, most pedig úgy találtam rá, hogy az oldalán feküdt és nem mozgott, lélegzik még. Meg lehetne valahogy menteni?

Figyelt kérdés
Nincs felpuffadva! Minimális reflexei vannak, ha hozzáérek a szempillájához akkor becsukja a szemét, a bajsza is mozog ha hozzá érek. De a pupillája már nem reagál, a hangokra se mozog a füle.

2014. jan. 29. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Hogy van a nyunyó?
2014. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos meghalt szegénykém ;( Nem tudtam rajta segíteni, egy óra alatt elvitte ez a valami. Az utolsó 20 percbe már nem volt magánál, de még lélegzett. Remélem nem szenvedett sokat ;( Nem Budapesti vagyok, egy világvégi községben lakok.
2014. jan. 30. 13:30
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon sajnálom. Sajnos ez a hidegfront sok nyuszit elvitt. Nálunk is volt gond, de a probiotikum megoldotta.
2014. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon sajnálom:( az ilyen leállással sürgősen dokihoz kell vinni, de a világvégén nehezebb nyulas dokit találni:s
2014. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!