Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez jó ketrec tengerimalacnak?

Ez jó ketrec tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

Már megrendeltem. [link]

Szerintem jó, nagyobb nem férne el sehol. Oldalát az emeleteket behúznánk átlátszó fóliával hogy onnan se lökje ki a forgácsot.



2014. jan. 30. 14:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok, mert nem tudom hogy jó lessz-e ez... most néztem hogy méretekbe mekkorát ír, úgy látszik elkapkodtam :( vagy jó lesz mégis, mert magasabb? Tehát van helye mozogni?
2014. jan. 30. 14:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs tengerimalacom, törpenyulam van, de ha jól tudom tengerimalacnak is kb. 100*50*50-es a megfelelő. Ami biztos, hogy amit linkeltél, az nem jó neki. Hörcsögöknek való, írja is és a méretek meg magukért beszélnek.
2014. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor visszamondom, szerencse hogy ma rendeltem...
2014. jan. 30. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Még szerencse :) Am én is innen rendeltem nyuszinak ezt a ketrecet:


[link]

2014. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kicsi és a malacok nem szívesen mennek fel az emeletre, rácsos létrán meg főleg.

Egy tengerimalac egy éves korára felnő, kb. 30 cm hosszú lesz. Ebben el se férne, csak egy irányba...

Tényleg 100*50-es ketrec kell nekik, és malacból meg két egynemű.

2014. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a malacoknak. Tengerimalacnak minimum 100x50 cm alapterületű kell, mint amit az előttem válaszoló is belinkelt. Mindenképp olyat vegyél, ne olyat, amit te linkeltél :)
2014. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!